هدست واقعیت مجازی آمی ست نسخه 2

1013

محصول جدید

آمی سِت (Amyset  ) دریچه ای است که ورود به دنیای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را برای شما میسر می سازد. شما به راحتی با استفاده از هدست آمی سِت و تلفن همراه هوشمند (موبایل) خود می توانید به دنیای واقعیت مجازی وارد شوید و از امکانات و تکنولوژی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بهره ببرید

27,000تومان

گارانتی اصالت کالا
بازگشت کالا تا 7 روز
پرداخت در محل

استدیو بازی سازی آمیتیس تولید فاخر ملی و رضایت مشتری از خرید یک محصول کیفی را سر لوحه کار خود دارد 

هدست واقعیت مجازی Amyset  با قرار گرفتن در مقابل دیدگان شما و نمایش همه آنچه قرار است در دنیای مجازی برایتان اتفاق بیافتد، شما را به دنیای دیگری منتقل می‌کنند.

ضمنا شما به همراه محصول یک عدد Hands Free و یک لوح فشرده (DVD) شامل ده ها نرم افزار، شبیه ساز و بازی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده مبتنی بر تلفن همراه را دریافت خواهید کرد.

واقعیت مجازی چیست؟

واقعیت مجازی (Virtual Reality) که به اختصار به آن VR  نیز گفته میشود این روزها تب و تاب بسیاری را در دنیای تکنولوژی به پا کرده است، واقعیت مجازی در واقع تلاش بشر برای تسهیل رابط کاربری در استفاده از رسانه است. تلاش برای شکستن دیوار بین واقعیت و فضای مجازی، تلاشی برای تجربه ی قدم گذاشتن در فضای مجازی، تلاشی که بعد از چند دهه تلاش امکان پذیرتر از  همیشه دریچه ای جدید را پیش چشمان مخاطب خواهد گشود و به شعارهای دهه 90 میلادی جامه عمل پوشانده است.

حضور فیزیکال یک شخص در دنیایی مجازی رویای دیرینه بشر محسوب میگردد، رویایی که این روزها ملموس تر از همیشه رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است! دنیای خلق شده توسط رسانه های دیجیتال با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی به کاربر اجازه میدهد تا کاملا احساس کند که در فضای مجازیقرار دارد و طی مدت استفاده به طور کامل از دنیای واقعی دور گردد.

به وسیله این تکنولوژی دنیای مجازی در مقابل چشمان شما شکل می گیرد و با حرکت سر و بدن می توانید تعاملی کاملا طبیعی با دنیای مجازی بر قرار کنید و با چرخش سر خود به اطراف، محیطی را مشاهده نماید که سازندگان دنیای مجازی به صورت گرافیک رایانه ای، فیلم یا عکس از نمای 360 درجه از محیط های واقعی ساخته و تجربه حضور در این مکان ها را برای شما امکان پذیر نموده اند.

این دقیقا نقطه ای است که فاصله بین رویا و واقعیت‌ در هم شکسته و فرد را کاملا به دنیایی مجازی منتقل میسازد و این به مراتب بر تاثیر گذاری این رسانه می افزاید.

عبارت واقعیت مجازی با بهره گیری از دو کلمه کاملا متناقض‌ در کنار هم قصد معرفی تکنولوژی جدیدی را دارد که فرد را آنچنان در خود فرو میبرد که طی مدت استفاده  به طور کامل با محیط اطراف خود احساس بیگانگی خواهد کرد و اعمالش در حین بهره گیری و استفاده از این رسانه جدید برای اطرافیان نیز بسیار تعجب برانگیز است.

نکته: واقعیت مجازی را با نام واقعیت مصنوعی یا Artificial Reality نیز می شناسند.

واقعیت افزوده چیست؟

واقعیت افزوده نیز یک فناوری مبتنی بر آنالیز تصویر است که کاربر را قادر میسازد تا همراه با تصاویر دنیای واقعی که در آن قرار دارد اطلاعاتی را به صورت مجازی به دنیای واقعی بیافزاید و اطلاعات، تصاویر مجازی را افزوده به دنیای واقعی دریافت نماید.

به طور مثال کاربر میتواند با بهره گیری از دوربین موبایل یا تبلت خود که همزمان در حال نمایش تصاویر زنده از دنیای واقعی است اطلاعات بیشتری را نسبت به محیط اطراف خود دریافت نماید، برای درک این مفهوم بازی رایگان تولید استودیو آمیتیس ( باشگاه تیراندازی) با قرار دادن مُد AR این امکان را به شما میدهد تا سیبل های موجود در باشگاه را در کوچه، خیابان و حتی در اتاق خواب خود ببینید و بتوانید آنها را هدف گیری کنید.

پس حتما باید به این نکته مهم توجه داشت که واقعیت مجازی و واقعیت افزوده کاملا با یکدیگر متفاوتند و تنها هدف یکسانی را دنبال میکنند و آن شکستن دیوارهای بین دنیای واقعی و دنیای مجازی است.استان فروشگاه قیمت بروزرسانی گارانتی توضیحات فروش مدت تماس خرید