Asus G20 AJ

4567

محصول جدید

2 سال گارانتی سازگار

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

5,200,000تومان

گارانتی اصالت کالا
بازگشت کالا تا 7 روز
پرداخت در محل

حتما می‌دانید شرکت‌های بزرگی هستند که در عرصه‌ی پی‌سی های قدرتمند و گیمینگ فعالیت دارند و محصولاتِ متنوعی تولید می‌کنند. اما کمتر محصولی از این شرکت‌ها را سراغ داریم که با امکاناتِ سطحِ بالای بازی با استانداردهای امروزی ، اما در ابعادِ کوچک تولید شود و در عینِ حال از نظرِ طراحی و راندمان، وجه تمایزی با سایرِ محصولات ارائه کرده و حرفی برای گفتن داشته باشد. اگر از این زاویه به محصولِ جدیدِ اِیسوس نگاه کنیم، باید اذعان کنیم که قدم بزرگی در این مسیر برداشته و حتی از بعضی جهات، شرکت‌های قدیمی‌تر فعال در این عرصه را پشتِ سر گذاشته است.

طراحی و امکانات

یکی از بزرگترین مزایایِ پیشرفتِ فناوری این است که ابزار و دستگاه‌های کوچکِ ما روز به روز و طی نسل های مختلف قدرتمندتر و بهینه‌تر عمل می‌کنند. این الگو همچنان که در مورد گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها صادق است، در موردِ سخت افزارِ پی‌سی و تجهیزاتِ مربوط به آن هم صدق می‌کند و در این زمینه تا جایی پیش رفته‌ایم که شرکتِ ایسوس توانسته یک پی‌سی اختصاصی گیمینگ را در ابعادِ استانداردِ سیستم‌های کوچک تولید کرده و آن را با نشانِ انحصاری و تجاری معتبرِ خود یعنی Republic of  Gamers) ROG) روانه‌ی بازار کند. سیستم ROG G20AJ در ابعادِ Mini – ITX ، چیزی در حَدُ و اندازه‌ی کنسول‌های امروزی اما با قدرت و امکاناتی به مراتب بیشتر از آنها ساخته شده است. با زومجی همراه باشید تا به بررسی نزدیک‌ترِ این محصول می‌پردازیم.

بدنه

طراحی این محصول از همان ابتدا جلب توجه می‌کند. طراحی مفهومی بدیعِ، زوایا و گوشه‌های تُند و تیز و خطوطِ موازی در هم تنیده‌ای را در بر می‌گیرد که بیشترِ ما را به یاد تم‌های فضایی و مخصوصا صحنه‌هایی از فیلمِ علمی تخیلی Interstellar می‌اندازد، جایی که قهرمانِ داستان، کوپِر ، پس از سرگردانی در فضا می‌خواهد اطلاعاتی را از بُعدِ پنجم به دُخترش مُورف منتقل کند. البته خودِ ایسوس طراحی مذکور را برگرفته از آثارِ اقوامِ باستانی مایا (اقوامی پیشرفته که در آمریکای مرکزی می‌زیسته‌اند) معرفی می‌کند که در محصولاتِ دیگر سری ROG نیز رُسوخ کرده است.

پوششِ بدنه از پلاستیکِ ماتِ مشکی و با کیفیتِ ساخت بالایی تولید شده که روی یک شاسی فلزی به فرمِ Mini – ITX قرار گرفته است. ضخامتِ بدنه در بالا ۶۱ میلی‌متر و در پایین ۱۰۴ میلی‌متر است. ارتفاعِ این کیسِ ایستاده هم ۳۴ سانتی‌متر و درازایش ۳۵.۸ سانتی‌متر است. در مجموع طراحی خلاقانه‌ی محصول چیزی برای انتقاد باقی نمی‌گذارد و ابعادش نیز آن را برای استفاده در فضاهای نسبتا کوچک هم مناسب کرده است. چیزی که شاید نتوان از عکس‌ها برداشت کرد، اما ما آن را از نزدیک حس کردیم، بدنه‌ی بسیار مستحکمِ این پی‌سی است که در عینِ زیبایی، احساسِ متمایزی از برتری کیفیتِ آن را نیز القا می‌کند. استفاده از زبانِ طراحی یکسان در محصولات دارای نشان ROG، دستِ کاربران را برای انتخابِ طیفِ متنوع و هماهنگی از محصولاتِ جانبی مناسب در کنارِ این پی‌سی باز می‌گذارد.

 ماوس و صفحه کلید

بجز خودِ کیس، یک ماوس و کیبوردِ معمولی نیز در بسته‌ی این کامپیوتر وجود دارد که هر چند از سری مد‌ل‌های حرفه‌ای و گیمینگِ ایسوس و متناسب با کیفیتِ سیستمِ اصلی نبودند، اما دستِ کم برای راه اندازی سیستم در اتاقِ نشینمن و در کنارِ تلویزیون کفایت می‌کردند. چون با وجودِ این دو قطعه و بر خلاف پی‌سی های دیگر، مراحلِ نصب و راه اندازی این سیستم، درست مثلِ کنسول‌های خانگی تکمیل می‌شود و ضرورتی به خریدِ لوازمِ اضافی مثل مانیتور و اِسپیکر برای تست و راه اندازی آن نیست.

+ نقاط قوت

- طراحی زیبا و مستحکم

- قطعاتِ سخت افزاری قدرتمند

- سیستمِ تهویه‌ی کارآمد

- کم صدایی حتی در شرایطِ کاری سخت

مشخصات سخت افزاری

ASUS ROG G20AJ Gaming PC

پردازنده

(Intel Core i7-4790 (Quad-Core, 3.6GHz

مادربرد

ASUS G20AJ (H97)

حافظه

(2x 8GB Samsung DDR3-1600 (11-11-11

کارت گرافیک

NVIDIA GeForce GTX 980 4GB

ذخیره ساز

Toshiba Desktop HDD 2TB 7200 rpm

دیسک نوری

SuperMulti DVD RW

صدا

Realtek ALC887

ابزار بی سیم

802.11ac & Bluetooth 4.0

اتصالات

2x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort
4x USB 3.0, 4x USB 2.0
6 Audio Ports
1x Ethernet

منبع تغذیه

(230W (PC) & 180W (GPU

لوازم جانبی

Windows 8.1
Kensington Lock

Includes keyboard and mouse

CPU : C17  3.60G (174790)

MEMORY: SO  DIMM 8G*2

HDD: 3TB SATA3 + 32G SSD SATA3

ODD: SLIM TRAY DVD-RW

WIFI+BT

VGA: NV GTX980/4GD5

OS: WIN 8.1 64 BIT

Audio: WO AUDIO CARD

Monitor: WO MONITORاستان فروشگاه قیمت بروزرسانی گارانتی توضیحات فروش مدت تماس خرید