خط چشم ژله ای بادوام گلدن رز

این محصول در انبار موجود نیست

GR18

محصول جدید

 

گارانتی اصالت کالا
بازگشت کالا تا 7 روز
پرداخت در محل

معرفی خط چشم ژلی :

خط چشم ژلی گلدن رز، دارای کیفیت بی نظیر می‌باشد. برس این محصول طراحی خاصی دارد و بافتی ژلی ای و منحصر به فرد به چشم می بخشد. فرمولاسیون این محصول مغذی بوده و آسیبی به چشم ها وارد نمی سازد. این خط چشم دارای رنگدانه های بسیار متراکم و غلیظ است و ماندگاری آن طولانی مدت است.

ویژگی های اصلی:

بافت ژله ای
حاوی رنگدانه های غلیظ و متراکم
ماندگاری طولانی مدت
ایجاد خطوط صاف و یکنواخت
مغذی
برس مویی انعطاف پذیر
بدون ایجاد ماسیدگی و تکه تکه شدن

برای چه افرادی مناسب است:

این محصول برای افرادی که می خواهند خط چشمی مغذی و ماندگار داشته باشند، بسیار مناسب است.

چه تاثیری دارد:

خط چشم ژلی گلدن رز، با رنگ دانه های بسیار غنی و برس منحصر به فرد، چشمان شما را برجسته می سازد و جذابیت چهره ی شما را چند برابر می کند.

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی بامیا:

کشیدن خط چشم یکی از تکنیک هایی آرایشی است که بسیاری از خانم ها به دلایل متفاوت قادر به انجام آن نیستند. در این جا می خواهیم به شما کمک کنیم تا با یکی از محصولات فروشگاه خانومی، چشمانی گربه ای و دلربا داشته باشید
اگر چشمان درشتی دارید، خط چشم پهن كاملا برای شما مناسب است. همچنین توصیه می‌كنیم داخل چشم را سیاه كنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم كوچك‌تر و گردتر جلوه می‌كند.
اگر چشمان با فاصله دارید، از خط‌ چشم‌های گوشه‌دار استفاده كنید. یعنی خط‌ چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید. این كار باعث می‌‌شود فاصله میان چشم‌های شما كمتر خودش را نشان دهد، چون خط‌ چشم این فاصله را می‌پوشاند.
برای درشت جلوه كردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم، خط بكشید و هم پایین آن؛ چون به‌ طور كلی وقتی خط چشم پایین را بكشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌كند.
استان فروشگاه قیمت بروزرسانی گارانتی توضیحات فروش مدت تماس خرید