خط چشم کتس گلدن رز

این محصول در انبار موجود نیست

GR09

محصول جدید

گارانتی اصالت کالا
بازگشت کالا تا 7 روز
پرداخت در محل

با رنگ فوق العاده مشکی کادری دور مژه ها ایجاد میکند.

این محصول ضد آب بوده و پخش نمی شود.

دارای فرچه ی بسیار نازک

استفاده راحت و سریع

خط چشم مویی کت با ایجاد خطوط دراماتیک در اطراف چشم باعث می شود تا شما یک رنگ مشکی مات و پر رنگ را در آرایش چشم داشته باشید. فرمول ضد آب و ماندگاری بالای آن از پخش شدن خط چشم جلوگیری می کند و ساعت ها ماندگار می ماند. برس نرم و مرغوب خط چشم کت به سادگی قابل استفاده می باشد و خطی به نازکی دلخواه شما ایجاد می کند. از دیگر ویژگی های این خط چشم می توان به ضد حساسیت بودن این محصول اشاره کرد.

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی بامیا:

کشیدن خط چشم یکی از تکنیک هایی آرایشی است که بسیاری از خانم ها به دلایل متفاوت قادر به انجام آن نیستند. در این جا می خواهیم به شما کمک کنیم تا با یکی از محصولات فروشگاه بامیا، چشمانی گربه ای و دلربا داشته باشید.
اگر چشمان درشتی دارید، خط ‌چشم پهن كاملا برای شما مناسب است. همچنین توصیه می‌كنیم داخل چشم را سیاه كنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم كوچك‌تر و گردتر جلوه می‌كند.
اگر چشمان با فاصله دارید، از خط‌ چشم‌های گوشه‌دار استفاده كنید. یعنی خط‌ چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید. این كار باعث می‌‌شود فاصله میان چشم‌های شما كمتر خودش را نشان دهد، چون خط‌ چشم این فاصله را می‌پوشاند.
برای درشت جلوه كردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم، خط بكشید و هم پایین آن؛ چون به‌طور كلی وقتی خط چشم پایین را بكشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌كننداستان فروشگاه قیمت بروزرسانی گارانتی توضیحات فروش مدت تماس خرید