رم ریدر ldnio

75785

محصول جدید

گارانتی اصالت بامیا

15,000تومان

گارانتی اصالت کالا
بازگشت کالا تا 7 روز
پرداخت در محل

کار با حافظه های مختلف برای ذخیره سازی اطلاعات یکی از الزامات زندگی امروزی است. یکی از این حافظه ها RAM است که زمانی که به فارسی برگردان می شود معمولاً به اصطلاح رم تبدیل می شود. به حافظه هایی هم که به گوشی یا دیگر وسایل شما وصل می شوند عموماً رم گفته می شود که معنای همان حافظه را می‌دهد. حال فرض کنید اطلاعات موجود در این گونه وسایل را بوسیله رایانه می خواهید بخوانید از آنها استفاده کنید، باید یک وسیله باشد که با آن Ram را به رایانه متصل کرده و اطلاعات آن را بخوانید، به این وسیله رم ریدر یا Ram Reader گفته می شود.

حافظه های کوچک مانند SD ها که معمولاً به اندازه یک تراشه کوچک در بازار موجود هستند برای ذخیره سازی اطلاعات در وسایلی مانند گوشی تلفن همراه کاربرد دارند. شما باید آنها را در گوشی خود در مکان مورد نظر جاسازی کنید و سپس از طریق نرم افزار گوشی اطلاعات را بروی آن ذخیره یا از آنجا فراخوانی کنید.

ولی زمانی پیش می اید که می خواهید اطلاعات این حافظه ها را مستقیماً درون رایانه بریزید. منظور بروی حافظه سخت Hard رایانه است. به نظر شما راه حل چیست؟ راه‌حل استفاده از وسیله ای به نام رم ریدر است. شما باید حافظه SD یا انواع حافظه دیگر را درون آن قرار دهید و سپس Ram Reader را از طریق مدخل USB به رایانه متصل کنید.

سپس در رایانه شما یک پنجره باز می شود که در آن پنجره اطلاعاتی که در آن حافظه موجود است به شما نشان داده می شود. اگر هم این پنجره خود به خود باز نشد، شما باید از طریق My Computer به آن قسمت بروید.

شما باید حافظه های کوچکی که می‌خواهید اطلاعات آن را بوسیله رایانه بخوانید، به Ram Reader متصل کنید و سپس رم ریدر را به رایانه. انواع مختلفی از Ram Reader در بازار وجود دارد که شما می توانید بنا یه نیاز و سلیقه خود یکی را انتخاب کنید. توجه کنید که برخی از آنها دارای امکانات دیگر هم هستند. مثلاً ممکن است یک Ram Reader مجهز به خواندن اطلاعات سیم کارت هم باشد که باید تمامی این اطلاعات را هنگام خرید پرس و جو کنید، که طبیعتاً باید قیمت بیشتری هم داشته باشند.

تعداد ورودی۶ ورودی
کارت‌های حافظه‌ی قابل پشتیبانیTF, M2, SD , MMC, MS, XD, CF
نشانگر LED
سایر امکانات و قابلیت‌هاقابلیت استفاده به صورت Plug & Play

دارای گارانتی

دارای 4 پورت

کیفیت عالی

سرعت انتقال بالااستان فروشگاه قیمت بروزرسانی گارانتی توضیحات فروش مدت تماس خرید